Jeśli chodzi o parkingi przy lotnisku, Bydgoszcz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom podróżnych i zapewnia im komfortowe warunki. Gdzie pozostawić samochód na czas podróży? Czy jest to bezpieczne rozwiązanie? Dowiedz się więcej!

Zastanawiasz się, czy warto udać się na lotnisko własnym samochodem? Przeglądasz w internecie parkingi przy lotnisku? Bydgoszcz jest miejscem, z którego bez obaw możesz wyruszyć w podróż, pozostawiając auto na jednym z parkingów nieopodal portu lotniczego. Jak dokonać rezerwacji miejsca parkingowego? Z jakim kosztem się to wiąże? Sprawdź!

Parkingi przy lotnisku – Bydgoszcz zaprasza!

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego Bydgoszcz, nazywany w skrócie po prostu portem lotniczym Bydgoszcz lub lotniskiem Bydgoszcz, ma bardzo długą historię, która sięga początku XX wieku. Lotnisko znajduje się niespełna 3 km od centrum miasta. Dojazd do niego jest szybki i wygodny, co tym bardziej zachęca do dotarcia na miejsce własnym środkiem transportu i pozostawienia go na jednym z parkingów przy lotnisku. Bydgoszcz dysponuje wieloma parkingami w niedalekiej okolicy portu.

Ile kosztuje parking na lotnisku Bydgoszcz?

Jeśli decydujesz się na to, aby pozostawić swój samochód na parkingu na czas podróży, zapoznaj się wcześniej z ofertami poszczególnych miejsc, aby jak najlepiej zaplanować wyjazd. Ceny w wielu z nich są naprawdę atrakcyjne i rozpoczynają się już od 100 zł za 6 dni. Oczywiście możesz wybrać krótszy bądź dłuższy czas postoju. 

Gdzie zaparkować za darmo w Bydgoszczy?

W okolicy lotniska znajduje się wiele parkingów, w tym bezpłatnych. W większości są to jednak parkingi niestrzeżone i nieogrodzone. Przemyśl zatem, czy nie lepiej zdecydować się na zarezerwowanie miejsca na parkingu, który gwarantuje bezpieczeństwo samochodu poprzez to, że jest ogrodzony i monitorowany 24 godziny na dobę. Opłata za parking lotniskowy jest naprawdę niewielka w porównaniu z korzyściami, jakie płyną z pozostawiania na nim samochodu! Jedną z nich jest np. bezpłatny transfer na lotnisko i z powrotem. 

Dojazd do portu własnym samochodem bez wątpienia jest szybki i wygodny, zatem warto go rozważyć. Pasażerowie lotniska w Bydgoszczy mają wiele możliwości zaparkowania auta i pozostawienia go na czas swojej podróży. Skorzystaj z jednego z tanich i bezpiecznych parkingów, by bez przeszkód cieszyć się wycieczką wakacyjną lub odwiedzinami bliskich! 

Archiwum: marzec 2023