Jeśli chodzi o parkingi przy lotnisku, Rzeszów wychodzi naprzeciw potrzebom pasażerów i oddaje do ich dyspozycji wiele miejsc parkingowych. Dowiedz się więcej!

Port Lotniczy Rzeszów Jasionka, znany jako lotnisko Rzeszów Jasionka, jest międzynarodowym portem lotniczym oddalonym od centrum Rzeszowa o około 14 km, mieszczącym się we wsi Jasionka w województwie podkarpackim. To nowoczesne, rozwijające się miejsce, które zapewnia swoim pasażerom wszystko, co najistotniejsze – w tym parkingi przy lotnisku. Rzeszów należy więc uwzględnić na liście lotnisk, z których warto podróżować. Co jeszcze musisz wiedzieć? Sprawdź!

Parkingi przy lotnisku – Rzeszów oferuje dobre miejsca parkingowe?

Tak, w Rzeszowie, w najbliższej okolicy lotniska, znajdziesz wiele parkingów, w tym parkingów strzeżonych, monitorowanych i ogrodzonych, na których bez obaw możesz pozostawić swój samochód na czas podróży. Dlatego zanim wybierzesz jeden konkretny, porównaj różne oferty.

Gdzie zaparkować na lotnisku w Rzeszowie?

Zastanawiasz się, gdzie zaparkować w Jasionce? Odpowiedź jest prosta. Oczywiście tam, gdzie warunki najbardziej ci odpowiadają. Masz do wyboru różne parkingi, jak np. Auto Park, Park Car, Park&Fly, Park4You. Nie musisz martwić się odległością, ponieważ większość parkingów oferuje bezpłatny transfer na lotnisko i z powrotem. Koniecznie zaplanuj godzinę przyjazdu, uprzednio sprawdzając, ile trwa transport z parkingu na lotnisko. Najpopularniejsze parkingi:

  • są ubezpieczone, strzeżone i ogrodzone;
  • dysponują monitoringiem i obsługą pozostającą na miejscu przez 24 godziny na dobę;
  • gwarantują możliwość anulowania rezerwacji i pełnego zwrotu kosztów, jeśli dokonasz anulacji nie później niż na 24 godziny przed datą przyjazdu.

Warto zdecydować się na taki parking przede wszystkim dlatego, że jest tanio i bezpiecznie.

Jak zapłacić za parking na lotnisku Jasionka?

Najlepszym rozwiązaniem jest rezerwacja miejsca parkingowego i opłata przez internet. Zarezerwuj online szybko i wygodnie. Proces jest bardzo intuicyjny, dlatego bez trudu poradzisz sobie z tym zadaniem. Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię parking, sprawdzisz dostępność miejsc w danym terminie i wypełnisz formularz rezerwacyjny. Po dokonaniu rezerwacji możesz opłacić parking przelewem. Jeśli potrzebujesz faktury VAT, zaznacz taką opcję podczas wypełniania formularza, a otrzymasz ją na maila natychmiastowo po zaksięgowaniu płatności. 

Parkingi przy lotnisku – Rzeszów zaprasza zmotoryzowanych. Czy warto?

Zdecydowanie tak! Dotarcie na lotnisko własnym samochodem jest szybkie i niezwykle komfortowe. Nie musisz wynajmować taksówki, jechać autobusem czy prosić kogokolwiek o podwiezienie. Decydując się na pozostawienie pojazdu na strzeżonym, bezpiecznym parkingu, nie musisz też obawiać się o samochód, bo będzie w dobrych rękach!

Planując podróż własnym samochodem na lotnisko, zapoznaj się wcześniej z ofertami różnych parkingów. Sprawdź, czy są one ogrodzone, monitorowane, czy oferują tanie miejsca i opcję transferu na lotnisko, jeśli jest taka konieczność (gdy są oddalone od niego np. o 1 czy 2 km). Dokonaj wyboru i ciesz się wyjazdem! 

Archiwum: marzec 2023