Poszukujesz parkingów przy lotnisku? Łódź wychodzi naprzeciw potrzebom zmotoryzowanych podróżnych i udostępnia je na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dowiedz się więcej!

Jeśli szukasz dobrych parkingów przy lotnisku, Łódź cię nie zawiedzie! Bez obaw możesz przyjechać własnym samochodem i pozostawić go na czas podróży, po uprzedniej rezerwacji miejsca postojowego, na jednym z popularnych, doskonale wyposażonych i chronionych parkingów. Czy to się opłaca? Ile kosztuje pozostawienie auta na parkingu przy lotnisku? Sprawdź!

Parkingi przy lotnisku – Łódź wychodzi naprzeciw pasażerom

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta, nazywany powszechnie Portem Lotniczym Łódź Lublinek (to dawna oficjalna nazwa), jest dużym, nowoczesnym lotniskiem. To miejsce przyjazne pasażerom, oferujące liczne udogodnienia, w tym parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić samochód na czas podróży. Kusi jednak nie tylko nieduża cena, ale też np. to, że:

  • większość parkingów jest monitorowana i dozorowana przez obsługę 24 godziny na dobę;
  • parkingi są ogrodzone, oświetlone i świetnie chronione, dlatego nie musisz martwić się o swój samochód;
  • w przypadku parkingów znajdujących się w okolicy masz zagwarantowany bezpłatny, szybki transfer na lotnisko i z powrotem na parking po powrocie z podróży.

Co równie ważne, jeśli z jakiegoś powodu jednak nie skorzystasz z miejsca parkingowego w uprzednio wybranym okresie, możesz anulować rezerwację i otrzymać pełen zwrot kosztów – pod warunkiem że dokonasz anulacji nie później niż 24 godziny przed planowanym postojem.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Łodzi?

Wiele osób w ogóle nie bierze pod uwagę możliwości parkowania przy lotnisku, a tym bardziej pozostawienia tam samochodu np. na kilka dni, bo sądzi, że opłaty są ogromne. Nic bardziej mylnego! W zależności od wybranego parkingu strzeżonego przeciętny koszt pozostawienia samochodu na 7 dni to około od 100 do 150 zł. To naprawdę niewiele w porównaniu z tym, jak duże korzyści czerpiesz z tego rozwiązania. Twój samochód ma zapewnione bezpieczeństwo całą dobę ze względu na to, że teren parkingu jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Ty natomiast masz zapewniony transport na lotnisko i z powrotem bez dodatkowych kosztów. Warto to rozważyć! 

Zastanawiasz się, nad tym, czy zostawić samochód na parkingu przy lotnisku? Łódź, oferując doskonałe parkingi, udowadnia, że zdecydowanie warto to zrobić! Śmiało więc zarezerwuj miejsce, sprawdź dojazd, aby nie tracić czasu na poszukiwania i spokojnie, bez stresu przygotuj się do podróży! 

Archiwum: marzec 2023