Interesują cię parkingi przy lotnisku? Lublin udostępnia bezpieczne, strzeżone miejsca postojowe. Przyjedź swoim samochodem, zaparkuj i wybierz się w podróż samolotem bez obaw!  

Zastanawiasz się, czy warto pojechać na lotnisko własnym samochodem, zostawić go na parkingu i wyruszyć w podróż samolotem? Tak, zdecydowanie warto! Jeśli chodzi o parkingi przy lotnisku, Lublin posiada ofertę, która przypadnie ci do gustu. Zarezerwuj miejsce szybko, wygodnie, tanio i ciesz się wyjazdem wakacyjnym lub odwiedzinami u bliskich! Jak dokonać rezerwacji? Ile to kosztuje? Sprawdź!

Parkingi przy lotnisku – Lublin i jego oferta parkingowa

Port Lotniczy Lublin jest portem międzynarodowym, zlokalizowanym około 10 km od centrum Lublina, w mieście o nazwie Świdnik. Dzięki doskonale rozbudowanej i przemyślanej infrastrukturze drogowej dojazd do lotniska jest bardzo prosty i szybki. Jeśli rozważasz udanie się tam własnym samochodem, pamiętaj o tym, aby uprzednio zarezerwować miejsce parkingowe. Dzięki temu unikniesz przykrych, stresujących sytuacji. Nie ma bowiem nic gorszego niż gorączkowe poszukiwanie parkingu na chwilę przed planowanym odlotem! Czym charakteryzują się parkingi przy lotnisku Lublin? Oto ich najważniejsze zalety:

  • Monitoring i obsługa 24/7 – jeśli jesteś klientem, niezależnie od tego, o której godzinie chcesz wjechać na parking lub z niego wyjechać, zostaniesz należycie obsłużony przez całą dobę. Całodobowy monitoring oferuje zaś bezpieczeństwo dla twojego pojazdu.
  • Ogrodzony teren – ten punkt wiąże się bezpośrednio z kwestią bezpieczeństwa. Nikt nieupoważniony nie wejdzie na teren parkingu niezauważony.
  • Transfer na lotnisko i z powrotem – przysługuje ci transport na lotnisko i z powrotem, którego koszt jest już wliczony w cenę parkingu.
  • Bezpłatna anulacja rezerwacji – jeśli z jakiegoś powodu jednak nie będziesz korzystać z parkingu, możesz anulować rezerwację i uzyskać zwrot płatności – jeśli dokonasz anulacji nie później niż 24 godziny przed planowanym przyjazdem.

Sama rezerwacja miejsca postojowego jest szybka i bardzo intuicyjna. Możesz dokonać jej online.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Lublinie?

Decydując się na zaparkowanie na parkingu przy lotnisku, zapłacisz zaledwie… 100 zł za 7 dni! Wygodnie, tanio i bezpiecznie. Oczywiście możesz zarezerwować parking na krótszy bądź dłuższy czas. Pamiętaj o tym, że mając jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz skontaktować się bezpośrednio z obsługą parkingu.

Czy warto pozostawić swój samochód na parkingu przy lotnisku na czas podróży? Tak, jak najbardziej. Obecnie bez trudu znajdziesz w Lublinie bezpieczny parking, na którym bez obaw możesz zostawić auto i wybrać się na wycieczkę samolotem!

Archiwum: marzec 2023